Barış Kültürü Eğitimi Ağı PeaCE Net

  • 26
    temmuz
    Barış Kültürü Eğitimi Ağı PeaCE Net
    Barış Kültürü Eğitimi Ağı - PeaCE Net Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları Başlıyor!
    DETAYLI BİLGİ
Proje Hakkında

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net, T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı tarafından Avrupa Birliği mali desteğiyle yürütülen, “Türkiye ile AB arasında Sivil Toplum Diyaloğu” programının altıncı dönemi kapsamında destekleniyor. PeaCE Net, Türkiye, AB ve aday ülkelerden; yetişkin eğitimi yoluyla diyalog ve barış kültürü eğitimi faaliyetleri yürüten veya bu alanda çalışmaya istekli sivil toplum kuruluşlarını ve platformları uluslararası bir ağ ve işbirliği çalışmasında buluşturmayı hedefliyor.

Project
26
July
Barış Kültürü Eğitimi Ağı PeaCE Net
Barış Kültürü Eğitimi Ağı - PeaCE Net Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları Başlıyor!

T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı tarafından Avrupa Birliği mali desteğiyle yürütülen, Türkiye ile AB Arasında Sivil Toplum Diyaloğu Programı VI kapsamında desteklenen Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net projesi Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları’nın ilkinde Monte Sole Barış Okulu Vakfı’yla buluşuyoruz. 

 

26 Temmuz 2021, Pazartesi günü saat 14:00-16:00 arasında Monte Sole Barış Okulu Vakfı’dan Elena Monicelli ve Stefano Merzi’yle Monte Sole Barış Okulu Vakfı’nın tarihe ve hafızaya pedagojik yaklaşımını, İtalya’da barış kültürü eğitimini ve çok daha fazlasını konuşacağımız Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net projesi Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları’nın ilkinde sizleri bir araya gelmeye, diyalog ve barış kültürü eğitimi üzerine birlikte düşünmeye, beraberce sohbet etmeye davet ediyoruz.

 

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları İngilizce olarak gerçekleştirilecek, simultane çeviri desteği olacaktır. Zoom üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek buluşmaya katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterli. Zoom davetiyesi kayıt olduğunuz e-posta adresine gönderilecek. Buluşma yaklaşık 2 saat sürecek. 

 

 

Bilgi ve kayıt için: https://bit.ly/pn_montesole

 

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net projesinin etkinliklerinden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

#hayatberabercegüzel

#barışbirliktemümkün

 

beraberce Derneği

www.beraberce.org.tr

Facebook: /berabercedernegi

Instagram: @berabercedernegi

Twitter: @beraberce2018

Youtube: /beraberceDerneği

 

Monte Sole Barış Okulu Vakfı

www.montesole.org

Facebook: @scuoladipacemontesole

Youtube: /Scuoladipace

 

Sivil Toplum Diyaloğu Programı
https://www.siviltoplumdiyalogu.org  

Facebook: Sivil Toplum Diyaloğu

Instagram: @siviltoplumdiyalogu

Twitter: @DiyalogProjesi

Youtube: Sivil Toplum Diyaloğu

 

 

T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı

https://www.ab.gov.tr

Facebook: @ABBaskanligi
Instagram: @ABBaskanligi
Twitter: @abbaskanligi
Youtube: @ABBbaskanligi

Bu çağrı Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla beraberce Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

 

 

 

beraberceden duyurular, haberler ve etkinlikler için e-posta listemize katılın!