beraberce Sohbetler

  • 26
    nisan
    beraberce Sohbetler
    beraberce Sohbetler - Felaket, Barış, Hafıza: Bugünü Beraberce Örmek
    DETAYLI BİLGİ
Proje Hakkında

beraberce Derneği olarak 2020 yılında çevrimiçi başladığımız Ayşe Öktem ve Berfin Azdal ile beraberce Sohbetler’de bu zamana kadar Türkiyede LGBTİ+ mücadelesini, tarihini, Türkiye’nin darbeler tarihini, bu darbelerin hayatımıza etkilerini, Dersim Terletesi’ni, travma ve belleği, yerel yönetimleri, farklı perspektiflerden pandeminin hayatımıza etkilerini, sanatı, sanatta çok kültürlülüğü ve pek çok farklı konuyu konuştuk, tartıştık, beraberce sohbet ettik. 

Her ay yeni bir konu ve konuklarla devam eden Ayşe Öktem ve Berfin Azdal ile beraberce Sohbetler’de buluşmaya devam ediyoruz. 

Proje

Pandemi Hayatlarımıza Ne Yapıyor?

Covid-19 hayatlarımıza pek çok değişiklik getirdi ve değişimlerin devamı gelecek gibi de duruyor. 7 Eylül akşamı bu değişimler üzerine yapacağımız sohbette, Yeşil Düşünce Derneği’nden Sevil Turan, DİSK’ten Kıvanç Eliaçık ve Toplumsal Dayanışma İçin Psikologlar Derneği’nden Sercan Karlıdağ ile birlikte sorular soracağız; beraberce tartışacağız. Emek meselesi, ekoloji ve cinsiyet, toplumsal psikoloji alanlarını beraberce konuşacağımız sohbette buluşalım

Beraberce Sohbetler’e Zoom üzerinden kayıt yaptırabilir ya da Youtube’dan canlı olarak izleyebilirsiniz. Kayıt formuna şu adresten ulaşabilirsiniz: ?
https://bit.ly/2Gb09PT

beraberceden duyurular, haberler ve etkinlikler için e-posta listemize katılın!