beraberce Akademi’de tema: Pandispanya Barış Konferansı

Pandispanya Barış Konferansı’na davetlisiniz!

Beraberce barış masası etrafında toplanmaya ve müzakere etmeye var mısınız?

beraberce Akademi, “barış” temalı kolektif öğrenme deneyimi programında barış üzerine düşünmeye, müzakereyi deneyimlemeye çağırıyoruz herkesi.

Nasıl barışacağız? Barışın inşasına nereden başlayacağız? Kötü bir barış var mı ya da geçmişin yüküyle barışmak nasıl mümkün? Kendimizden başlayıp kendi gerçeklerimizi barışın rotasında nasıl keşfedebiliriz? Unutmak mı, kabul etmek mi, bağışlamak mı? Yaşamı ve yaşatmayı seçen, bütün kutsallardan sıyrılabilen bir barış fikrini nasıl ve nerede olgunlaştıracağız? Gelin, bu sorulara beraberce yanıtlar arayalım ve soruları çoğaltalım.

Pandispanya Barış Konferansı’nda barış üzerine birlikte düşüneceğiz. beraberce’nin bu kolektif öğrenme deneyiminde kurgusal bir barış masası etrafından taraflarla barışı mümkün kılmayı deneyeceğiz. 

 

*** Son başvuru: 14 Nisan Çarşamba, 18:00

*** Programın gün ve saatleri

  1. Gün, 17 Nisan Cumartesi, saat 15:00-19:00

  2. Gün, 18 Nisan Pazar, saat 15:00-19:00

*** Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

Katılmak için https://forms.gle/hC3UKXmPR6KWNeUi7 adresindeki başvuru formunu 14 Nisan Çarşamba, 18:00’a kadar doldurmayı unutmayınız.

Katılımcılardan programın tümüne katılımlarını bekliyoruz. Barış Akademisi çevrimiçi kolektif öğrenme deneyimi, 17-18 Nisan 2021 tarihlerinde 15:00-19:00 saatleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecektir.

Kolektif öğrenme deneyimi izleği, detaylı takvim ve beraberce Akademi’ye erişim detaylarını katılım başvuru değerlendirme süreci ardından paylaşacağız. 

Katılım başvurularını değerlendirmede farklı şehirlerden ve arka planlardan katılımı ve cinsiyet eşitliğini esas alıyoruz.

Sorularınız ve detaylı bilgi için lütfen [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçin.

 

#barışberabercemümkün

#hayatberabercegüzel

 

beraberceden duyurular, haberler ve etkinlikler için e-posta listemize katılın!